Wizytacja Kanoniczna i Jubileusz Parafii

wing_leafs

W dniu 25 listopada 2018 roku w naszej wspólnocie parafialnej gościć będziemy Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Damiana Muskusa OFM który przeprowadzi wizytację kanoniczną, udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii oraz celebrować będzie uroczystą Mszę świętą dziękczynną za 80 lat istnienia parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Chełmku.

Program wizytacji:

7:00 Msza święta i powitanie Księdza Biskupa;
9:00 Msza święta, a po niej spotkanie z grupami dorosłych – Żywy Różaniec, Straż Honorowa NSPJ, Grupa Charytatywna, Rada Duszpasterska;
11:00 Msza święta Jubileuszowa wraz z sakramentem bierzmowania, po Mszy świętej spotkanie z ministrantami i lektorami;

Zapraszamy wszystkich parafian, sympatyków i przyjaciół naszego kościoła do wspólnego przeżywania uroczystości.