wing_leafs

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.02.2024 r.

1. Dziś o godz. 14.30 Droga Krzyżowa. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Składka na Gorzkich żalach na kwiaty do Bożego Grobu.

2. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na dzieła sakralne związane z osobą św. Jana Pawła II.

3. Nabożeństwa Wielkiego Postu: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.30 i niedziele o godz. 14.30, Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.00.

4. Dziękuję za udział w rekolekcjach wielkopostnych i ofiary dla księdza rekolekcjonisty.

5. W środę 21.03.2024 r. po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. Biblioteka parafialna jest czynna po przedpołudniowych Mszach Świętych w niedzielę.

7. Składka z drugiej niedzieli lutego, na cele inwestycyjne –  Bóg zapłać.

8. 03.2024 r. będzie projekcja kolejnego filmu w naszym klubie filmowym. Szczegóły w przyszłą niedzielę.

9. W kalendarzu liturgicznym:

czwartek  – święto Katedry św. Piotra , apostoła.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii do nabycia miesięcznik dla dzieci – Staś.

2. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Tadeusza Wojdyłę. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.

3. Życzenia obfitości Bożych łask przekazujemy solenizantom i jubilatom tego tygodnia.