III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14.04.2024 r.

1. Dziś rozpoczyna się XVI Tydzień Biblijny. Msza Święta o godz. 10.30 z udziałem dzieci klas III. Po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami.

1. W poniedziałek i piątek pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną Adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. Spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą.

1. Piątek 19.04.2024 r. – III piątek miesiąca. Msza Święta w intencji zmarłych w ostatnim czasie. Adoracja Najświętszego sakramentu będzie zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji tych zmarłych.

1. Biblioteka parafialna jest otwarta po przedpołudniowych Mszach Świętych w niedzielę.

1. Druga niedziela miesiąca. Składka na cele inwestycyjne.

1. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Krzysztofa Dębskiego. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii jest do nabycia miesięcznika dla dzieci – Staś.

1. Życzenia obfitości Bożych łask przekazujemy solenizantom i jubilatom tego tygodnia.