V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17.03.2024 r.

1. Dziś Droga krzyżowa o godz. 14.30, Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Składka na Gorzkich żalach na kwiaty do Bożego Grobu.

1. W poniedziałek pół godziny przed Mszą Świętą wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. W sobotę 23.04.22024 r. od godz. 8.30 odwiedziny chorych ze spowiedzią i Komunią Świętą przedświąteczną. Proszę o zgłoszenie chętnych, nie zapisanych na stałą listę, w kancelarii lub zakrystii.

1. W przyszła niedzielę 24.03.2024 r. o godz. 10.30 procesja Niedzieli Palmowej. Poświęcenie palm na wszystkich mszach Świętych.

1. W przyszłą niedzielę 24.03.2024 r. Fundacja im. Brata Alberta Warsztaty Terapii Zajęciowej w Chełmku organizuje kiermasz świąteczny. Podczas kiermaszu zostanie zaprezentowane rękodzieło wykonane przez osoby niepełnosprawne podczas zajęć terapeutycznych. Będzie też możliwość zakupienia stroików oraz innych ozdób świątecznych za niewielką kwotę. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na  zajęcia reedukacyjno – uspołeczniające oraz wyjazdy integracyjne w 2024 roku.

1. W przyszłą niedzielę 24.03.2024 r. zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Chełmka. Początek o godz. 19.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Chełmku.

1. Nabożeństwa Wielkiego Postu: Droga krzyżowa w piątki o godz. 17.30 i niedziele o godz. 14.30, Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.00.

1. Działa biblioteka z książkami o tematyce religijnej. Po Mszach Świętych przedpołudniowych jest możliwość podejścia do salki katechetycznej i wypożyczenia książki.

1. Składka z drugiej niedzieli marca –  Bóg zapłać.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii do nabycia kwietniowy numer miesięcznika dla dzieci – Staś.

1. Życzenia obfitości Bożych łask przekazujemy solenizantom i jubilatom tego tygodnia.