IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

21.04.2024 r.

1.  Dziś Światowy Dzień Modlitwy o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. W poniedziałek i piątek pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.  Spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą.

4.  Biblioteka parafialna jest otwarta po przedpołudniowych Mszach Świętych w niedzielę.

5.  W sobotę 27.04.2024 r. spotkania dla kandydatów do bierzmowania: klasa VI o godz. 9.00, klasa VII o godz. 10.00.

5. Dziękujemy Parafiankom za ofiarę na kwiaty do kościoła. Bóg zapłać.

6.  Składka z drugiej niedzieli kwietnia, na cele inwestycyjne – Bóg zapłać.

7.  W przyszła niedzielę składka na rachunki za ogrzewanie kościoła.

8.  W kalendarzu liturgicznym:                                                                                                                                                                           wtorek – Uroczystość Św. Wojciecha biskupa i męczennika                                                                                                czwartek – święto św. Marka, ewangelisty.

9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii jest do nabycia miesięcznik dla dzieci – Staś.

10.  Życzenia obfitości Bożych łask przekazujemy solenizantom i jubilatom tego tygodnia. W czwartek pamiętajmy o arcybiskupie Marku Jędraszewskim Metropolicie Krakowskim w dniu imienin.