V NIEDZIELA WIELKANOCNA

28.04.2024 r.

1. W dniu dzisiejszym adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.30.
  2. Jutro pół godziny przed Mszą Święta adoracja najświętszego Sakramentu zakończonanowenną do św. Stanisława biskupa
  3. Od środy nabożeństwo majowe w tygodniu po Mszy Świętej wieczornej,w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy dzieci, młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4. Spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą.
  5. Czwartek – I Czwartek Miesiąca. Godzina Święta od godz. 17.00 zakończona Nabożeństwem Majowym i nowenną do św. Stanisława biskupa i męczennika.
  6. W piątek 3.05.2024 r. Uroczystość NMP Królowej Polski i parafialny odpust. Msze Święte o godz. 8.00, 11.00 i 16.00. Sumie odpustowej o godz. 11.00 będzie przewodniczył Ks. Prałat Paweł Sukiennik. Nabożeństwo Majowe o godz. 15.30.
  7. Sobota – I Sobota Miesiąca. Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca połączone z Mszą Świętą o godz. 6.30.Odwiedziny chorych z Komunią Świętą od godz. 8.30.
  8. Biblioteka parafialna jest otarta po przedpołudniowych Mszach Świętychw niedziele.
  9. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na rachunki za ogrzewanie kościoła.
  10. W kalendarzu liturgicznym:
    poniedziałek – św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła;
    czwartek – św. św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła;
    piątek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski;
    sobota – św. Floriana, męczennika.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii jest do nabycia majowy numer miesięcznika dla dzieci – Staś.
  12. Życzenia obfitości Bożych łask przekazujemy solenizantom i jubilatom tego tygodnia.