Historia parafii w fotografiach

Historia parafii w fotografiach…

Gorąco zachęcamy do podzielenia się fotografiami, które dokumentują dzieje i historię naszej Parafii.
Pamięć zawarta w przechowywanych w domach zdjęciach rodzinnych składa się na pamięć i historię całej naszej wspólnoty. Prosimy o fotografie, które dokumentują indywidualne wydarzenia, takie jak na przykład I Komunia Św, ślub, czy inne ważne dla Państwa momenty, które miały miejsce w Parafii. Złożą się one na obraz naszej wspólnej 80-letniej historii.

Zdjęcia  najlepiej dostarczyć w kopercie, na której prosimy umieścić imię i nazwisko oraz numer kontaktowy telefonu.
Zapewni to, że zdjęcia będą starannie przechowane i zwrócone Państwu  po zeskanowaniu.
Prosimy także o dodatkowe informacje na dołączonej kartce, w którym roku fotografia została wykonana i kto jest na zdjęciu.